SEDA YAPI

HAKKIMIZDA

Seda Yapı, Türkiye’nin güney kıyısında güzel bir şehir olan Alanya’da bulunan köklü bir inşaat şirketidir. 20 yıldan uzun bir süredir Alanya’da en kaliteli projeleri hayata geçiriyoruz. En yüksek standartlarda ürettiğimiz bu projeleri iyi detaylandırılmış bir şekilde en üst seviyede sunuyoruz. Alanında uzman mimar ekibimizin işbirliğiyle projelerimizi benzersiz bir tasarım ile üretmeye ve hayatınızı mümkün olduğunca konforlu kılmak için geniş seçenekler sunmaya odaklanıyoruz. Profesyonel ekibimiz hayalinizdeki eve taşınırken size yardımcı olmak için dürüst, güvenilir ve etkili bir hizmet sunuyor.

Vizyonumuz

Yaşam alanlarınıza ve projelerinize değer katmak. Yaşam alanlarınızı güzelleştirirken siz değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerimizde sağlamlığı, güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak birinci sınıf hizmet vermektir.

Taahhüt

Mülkiyeti başkalarına ait olacak bir yapının yapılmasını taahhüt ederek inşaat yapan işletmelere “İnşaat Taahhüt İşletmeleri” denir. Tanımdan da anlaşıldığı üzere inşaat taahhüt işletmeleri inşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına inşaat yapım faaliyetlerini üstlenirler.

Construction

İnşaat bina, altyapı, endüstriyel sanayi yapıları gibi insan ihtiyaçlarına karşılık gelen, üretime dayalı herçeşit yapının amacına uygun inşa etme sürecidir. İnşaat tipik olarak bilinen bir müşteri için yerinde gerçekleşirken, imalattan imalata farklı olarak, belirlenmiş bir alıcı olmadan benzer ürünlerin seri üretimini gerektirir. İnşaat planlama, tasarım ve finansman ile başlar; ve proje inşa edilene ve kullanıma hazır oluncaya kadar devam eder.

Need Help? Chat with us